SŁOWO WSTĘPNE

Tadeusz Krzakowski

Cieszę się, że zespół #TEAMLegnica, zaledwie dwa lata po rozpoczęciu swojego wolontariackiego projektu, zebrał już tak wiele doświadczeń, by podjąć się organizacji 1. Regionalnego Forum Wolontariatu. Forum ma być platformą wymiany doświadczeń, dotyczących działalności wolontariackiej, ale też inspiracją dla młodych osób, szukających dopiero informacji, jak zacząć działać.

Realizując w mieście projekt #TEAMLegnica, od początku stawiamy na jego ogromną wartość edukacyjną. Nasi wolontariusze muszą mieć dostęp do autorytetów w tej dziedzinie. Poprzez Forum chcemy im to zapewnić. Zaprosiliśmy na to wydarzenie samorządy z Zagłębia Miedziowego, bo wiemy, że nasze działania wolontariackie wzbudzają duże zainteresowanie. Kto wie, może #TEAMLegnica warto rozbudować, tworząc #TEAM Zagłębie?

Niech Forum stanie się inspiracją dla młodych ludzi, a czego jestem pewien, na pewno będzie ogromnym źródłem wiedzy. Warto czynić dobro, warto pomagać, ale niezwykle ważne jest też dzielenie się merytoryczną wiedzą dotyczącą organizacji działalności społecznej. Wszystkim uczestnikom życzę ciekawych wykładów, burzliwych dyskusji i mocy inspirujących informacji.

PREZYDENT MIASTA LEGNICY
TADEUSZ KRZAKOWSKI

czytaj dalej

Kontakt

Jakub Należny
Paula Lewandowska

pl. Słowiański 8 pok. 214,
59-220 Legnica

wolontariat@legnica.eu

+ 48 76 721 23 64

+ 48 882 019 452

Następny